» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

RDR2 na PC z trybem fotograficznym

sdr napisał 3 listopada 2019 o 15:04, komentarze zablokowane
IGN opublikował kilkanaście nowych screenów z pecetowego Red Dead Redemption II. Dowiedzieliśmy się również, że gra otrzyma specjalny tryb fotograficzny.

Red Dead Redemption II

Wszystkie nowe screeny możecie zobaczyć klikając powyżej. To co jednak w tej wiadomości najważniejsze to zupełna nowość jeśli chodzi o gry od Rockstar Games. Komputerowa odsłona przygód Arthura Morgana będzie pierwszym tytułem Gwiazdy Rocka, który otrzyma zaawansowany tryb fotograficzny. Dzięki niemu będziemy mogli wykonywać piękne screeny, korzystając z takich możliwości jak wybór ustawienia kamery, fokusa, rozmycia, ekspozycji i kontrastu. Na swoje fotografie będziemy mogli również nałożyć różne filtry czyniąc z nich prawdziwe arcydzieła.

Niestety tryb fotograficzny nie będzie dostępny w Red Dead Online, przynajmniej na razie. Po ukończeniu historii przeznaczonej dla pojedynczego gracza, pozostanie nam tylko stary dobry aparat dostępny w ekwipunku.

Jako ciekawostkę można natomiast potraktować informację, którą podzielił się ze społecznością serwis RockstarINTEL. Otóż jedna z osób przekopujących źródła aplikacji towarzyszącej RDR2 natrafiła na wzmianki sugerujące, że już wkrótce w grze pojawi się również znany z GTA V edytor wideo. To opcja, której brakuje w grze od samego początku, a która przecież i tak jest wbudowana w silnik gry. Trudno powiedzieć co stało na przeszkodzie jej udostępnieniu, ale jeśli faktycznie wreszcie trafi do gry, to i tak bardzo dobra wiadomość.