» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Premiera: Red Dead Redemption II na PC

sdr napisał 5 listopada 2019 o 15:10, skomentowano 11 razy (zablokowane)
Pliki gry pobrane i odszyfrowane? Pierwsza łatka zainstalowana? No to gramy. Red Dead Redemption II od dziś jest już dostępne na pecetach!

Premiera: Red Dead Redemption II na PC

Seria Red Dead przebyła długą drogę, aby wreszcie pojawić się na komputerach, ale warto było czekać. Dzisiaj Rockstar oddaje w nasze ręce najlepszą i najbardziej dopieszczoną wersję przygód Arthura Morgana i gangu van der Lindego. Wzbogacone o liczne usprawnienia graficzne i techniczne oraz garść nowej zawartości, Red Dead Redemption II prezentuje nam swoje ostateczne oblicze.

Wraz z nową edycją gry startują dzisiaj również dedykowane jej serwery Red Dead Online, dzięki któremu na jeszcze dłużej pochłonie nas wirtualny Dziki Zachód. Póki co cieszmy się jednak wspaniałą przygodą w trybie fabularnym. Ten sam w sobie oferuje setki godzin niezapomnianych wrażeń. Jak znalazł na długie jesienne wieczory.
sdr
skomentował 8 listopada 2019 o 11:04
Ok, fixed. Pomogło usunięcie lokalnego profilu SC i ponowne logowanie. Dziwne, że gra sama nie potrafi tego wymusić kiedy napotyka problem z aktywacją...
sdr
skomentował 7 listopada 2019 o 23:19
Dobra, możesz mnie oficjalnie powitać w klubie niezadowolonych. Po dzisiejszej "łatce" gra przestała współpracować. Mogę sobie obejrzeć co najwyżej intro i całkiem klimatyczny komunikat o konieczności aktywacji gry :P Chyba odpalę konsolę... tam gra może nie jest aż tak ładna, ale przynajmniej bezproblemowo działa.
chaos
skomentował 7 listopada 2019 o 18:46
No i jest, aktualizacja na 2.5 giga która wprowadza chyba więcej zamieszania. Tym razem po grzebaniu w ustawieniach graficznych gra ustawia odświeżanie 1 zamiast 60 i gówno można zrobić. Udało mi się zagrać 10 minut w trybie awaryjnym, w okienku 1280x720 gdzie ustawiłem se ustawienia na poziomie środkowym i wreszcie poznałem piękno otaczającego świata. Było fajnie, szkoda że tak krótko... Brawo Rockstar.
chaos
skomentował 6 listopada 2019 o 21:20
Kompletna porażka. Wczoraj jeszcze se pograłem w miarę stabilnie a dziś już tylko 10 - 20 klatek. Wszystko za sprawą optymalizacji GeForce Experience i zalecanych ustawień które nijak się mają do rzeczywistości bo gra i tak odpala mi się w rozdzielczości natywnej i jest dupa. Obciążenie procesora mam na 50% a GPU - uwaga - czasami 14, czasami 60. Optymalizacja leży. W dodatku podczas jednej misji uciekło mi sterowanie z klawiatury. Jestem rozczarowany, R*... To jakaś droga prze
sdr
skomentował 6 listopada 2019 o 01:46
Rozumiem jednak problemy innych i naprawdę nie jestem w stanie się nadziwić jak po mistrzowskiej optymalizacji pecetowej V można było dać taką plamę. Najpierw Launcher, teraz to... Mam nadzieję, że to nie jakiś nowy trend w R* :/
sdr
skomentował 6 listopada 2019 o 01:44
U mnie działa względnie normalnie, ale dopiero dwie misje zrobiłem. W zasadzie do momentu, w którym gra pierwszy raz wypuszcza nas do swobodnej rozgrywki. Na razie tylko raz miałem problem - w drugiej misji po akcji z wilkami wyleciałem do pulpitu. Przy drugim podejściu było już ok. Poza tym nie mogę na nic narzekać - gra się odpala, dźwięk mam, grafa i płynność w porządku.
chaos
skomentował 6 listopada 2019 o 00:05
Ok. Drugie podejście, patch 80mb i mam już 30 klatek plus lepsze ustawienia. Wciąż jednak nie mogę zmienić rozdzielczości ekranu, jakości tekstur i odbić na srednie. Zrobilem kolejny krok w fabule i nawet nie doświadczyłem spadku wydajności. Pobawiłem się trybem fotograficznym, mega fajne narzędzie gdzie się da to pstrykam fotki ;) A Ty Dawid? Sądząc po statusie offline chyba jeszcze nie udało Ci się odpalić gry?
chaos
skomentował 5 listopada 2019 o 20:54
Nie jestem wyjątkiem. Ups... https://www.reddit.com/r/RDR2/comments/drzniw/rdr2_launch_issues_megathread
chaos
skomentował 5 listopada 2019 o 19:10
No ja już kilka wpadek zaliczyłem. Pamięć wideo w grze jest u mnie na poziomie ~1600 MB (przy karcie 2GB), nie mogę zmienić ustawień jak wspomniałem, commandline nie działa, w Online wyjebało mnie po cutscence, a teraz nie mogę w ogóle uruchomić gry przez błąd aktywacji "gra nie jest przypisana do konta socialclub". Ale zostanie to szybko zapomniane przez ogrom i zajebistość produkcji. Chyba... ;)
sdr
skomentował 5 listopada 2019 o 19:03
Ja na razie tylko sprawdzałem czy się w ogóle uruchamia :P Pogram trochę wieczorem. Później znaczy się :P
chaos
skomentował 5 listopada 2019 o 18:22
Petarda! Tyle że nie mogę zmienić ustawień graficznych i gram na najniższych ustawieniach z najwyższą dostępną rozdzielczością w 20 klatkach. A optymalnych ustawień od nVidia ni ma. Hmm...