» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Aktywni gracze RDO ze Stadii uratowani

sdr napisał 21 października 2022 o 13:50, komentarze zablokowane
Dwa tygodnie temu pisałem, że wkrótce Stadia - strumieniowa usługa Google'a - zostanie zamknięta i wraz z nią przepadną wszystkie postępy w uruchamianych na platformie grach.

Colour

Rockstar nie miał na tamten czas żadnej informacji dla graczy Red Dead Online dotkniętych całą sytuacją, co w zasadzie było złą informacją. Szczególnie dla osób takich jak Colour, które spędziły w RDO naprawdę dużo czasu.

Teraz streamer poinformował, że sprawa znalazła swój szczęśliwy finał. Colour otrzymał od wsparcia technicznego Rockstar wiadomość, która ucieszy wielu fanów Red Dead Online grających na Stadii.


Rockstar Support

Miło nam potwierdzić, że wszyscy aktywni gracze ze Stadii, którzy grali w Red Dead Online w ciągu 30 dni przed ogłoszeniem zamknięcia Stadii, będą mogli przenieść zarobione RDO$, sztabki złota, PD, PD roli i żetony na inne istniejące konto na PC, Xboksie One lub PlayStation 4.
Jedyna niedogodność to potrzeba samodzielnego kontaktu z supportem. Proces nie jest więc zautomatyzowany, a przedtem trzeba jeszcze zadbać o powiązanie konta na nowej platformie z tym samym kontem Social Club, z którym powiązane jest konto Stadia. Brak też informacji o zawartości zakupionej za wirtualną walutę i powiązanej z postacią gracza. Miejmy nadzieję, że ta również nie przepadnie.

Inna sprawa to ograniczenie dostępności procesu migracji do aktywnych graczy. Jeśli więc już od dłuższego czasu i tak nie gracie w Red Dead Online, choćby ze względu na brak właściwego wsparcia dla gry ze strony Rockstar, to teraz i Rockstar wypina się na was.