» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Drugi zwiastun Red Dead Redemption II

sdr napisał 28 września 2017 o 17:14, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Zgodnie z planem, na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawił się właśnie nowy zwiastun Red Dead Redemption II. Obejrzycie go z polskimi napisami poniżej.


Poznaliśmy też nowe szczegóły dotyczące historii opowiedzianej w grze.


To opowieść o Arthurze Morganie i gangu van der Lindego, którzy napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki.
Wygląda więc na to, że główny bohater będzie jeden, a Red Dead Redemption II zachowa fabularną łączność z poprzedniczką.

Należy też zwrócić uwagę na zmianę zapisu tytułu. W zwiastunie użyto liczby rzymskiej, chociaż w komunikacie na oficjalnej stronie nadal pojawia się też zapis arabski.

Red Dead Redemption II ukaże się wiosną na PlayStation 4 oraz Xboksie One.
sdr
skomentował 29 września 2017 o 00:40
Mnie się wydaje, że ostatecznie powinno się pisać tak jak w logo gry. Co prawda w pierwszym zwiastunie numer był zapisywany po arabsku, ale w przeszłości już zdarzało się, że loga gier zmieniały się w czasie produkcji (np. L.A. Noire). Widocznie zdecydowali, że będą korzystać z liczb rzymskich (gdzieniegdzie nawet stary trailer został poprawiony - http://j.mp/2fC1jai vs http://j.mp/2fC1rqi). A dlaczego w newsach ciągle zapisują po arabsku? Pewnie coś nie zagrało w dziale PR :p
Marcin
skomentował 28 września 2017 o 17:49
Ja to się zastanawiam jak to jest z tą nazwą. Do tej pory było "RDR 2", teraz jest niby "RDR II", ale Rockstar na swojej oficjalniej stronie cały czas nazywa grę, jako "Red Dead Redemption 2", także choćby w tytule trailera na YT. I bądź tu mądry ;)