» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Czy w RDR II zagramy jednak na pecetach?

sdr napisał 22 czerwca 2018 o 15:03, komentarze zablokowane
Na komputerową wersję Red Dead Redemption czekamy już osiem lat i raczej się nie doczekamy. Z prequelem może być jednak inaczej.

Red Dead Redemption II na PC?

Nadzieję daje nam dzisiaj informacja znaleziona na profilu Jaya Butlera, jednego z programistów pracujących do 2016 roku w Rockstar Leeds. Na powyższym zrzucie ze strony LinkedIn widać listę gier przy których Jay się udzielał. Na liście tej widnieje również Red Dead Redemption 2. Jeszcze kilka dni temu lista platform, na których nowa produkcja Rockstar będzie dostępna, była dłuższa o jedną pozycję: PC. Teraz ta informacja nie jest już dostępna (najpewniej Jay usunął ją, gdy zrobiło się zbyt głośno), ale udało się ją utrwalić na screenie redakcji VG247.

Czyżby więc w Rockstar pracowano nad pecetową wersją RDR II równolegle to edycji konsolowych? Bardzo prawdopodobne. W końcu taka strategia sprawdziła się już w przypadku GTA V. Póki co jednak to tylko domysły.