» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption 2 dominuje na Wyspach

sdr napisał 29 października 2018 o 12:33, komentarze zablokowane
Znamy już pierwsze wyniki sprzedaży Red Dead Redemption II. W Wielkiej Brytanii gang Van der Lindego rozjechał konkurencję, oczywiście ;)

Wyniki sprzedaży Red Dead Redemption 2 w Wielkiej Brytanii

Niestety nie znamy dokładnej liczby sprzedanych kopii, a jedynie pozycję w rankingu. Jak informuje GamesIndustry.biz RDR2 zajęło w minionym tygodniu pierwsze miejsce przed Call of Duty: Black Ops 4 oraz FIFĄ 19. 68% sprzedanego nakładu to wersja na PS4 - reszta na Xboksa One.

Red Dead Redemption II miało drugi najlepszy tydzień otwarcia w tym roku, zaraz za FIFĄ 19, i jest trzecią najlepiej sprzedającą się grą tej generacji. Dowiadujemy się również, że przygody Arthura Morgana i spółki podwoiły wynik pierwszego tygodnia w stosunku do poprzedniej części serii.

Warto zaznaczyć, że podane informacje dotyczą jedynie sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Dane od Sony i Microsoftu dotyczące wersji cyfrowej z pewnością znacznie poprawią wynik. Co również ciekawe, w aktualnym rankingu nadal świetnie trzyma się GTA V, które po pięciu latach od premiery zajmuje 13. miejsce.