» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar dalej łata RDR 2

sdr napisał 14 listopada 2019 o 11:01, skomentowano 6 razy (zablokowane)
Wszyscy kochamy aktualizacje Red Dead Online, ale od dobrego tygodnia wielu graczy bardziej czeka chyba na aktualizacje samego Red Dead Redemption II. Oto jest kolejna.

Rockstar dalej łata RDR 2

Na Newswire pojawiła się informacja o nowej aktualizacji gry, która ma stanowić remedium na problemy techniczne RDR 2, choć jeszcze nie wszystkie. Rockstar zidentyfikował przyczyny części usterek i deklaruje, że pracownicy studia w pocie czoła pracują nad wyeliminowaniem pozostałych. Prace te odbywają się przy współudziale ekspertów Nvidii, bowiem problemy mają dotyczyć pewnych specyficznych kombinacji procesorów, sterowników graficznych i GPU właśnie.

Jednocześnie Rockstar przeprasza za wszelkie niedogodności i obiecuje prezent. Każdy kto zagra w Red Dead Redemption II na PC przed Świętami otrzyma w RDO bezpłatną paczkę zawierającą poncho Prieto oraz zestaw amunicji i zapasów. Niby nic wielkiego, ale dobre i to.
chaos
skomentował 15 listopada 2019 o 05:24
U mnie to nie pomaga
sdr
skomentował 15 listopada 2019 o 01:14
U mnie na problemy z aktywacją pomogło usunięcie lokalnego profilu SC i ponowne logowanie.
chaos
skomentował 14 listopada 2019 o 20:09
Wysłałem ticket. Straciłem cierpliwość.
chaos
skomentował 14 listopada 2019 o 19:43
Błąd aktywacji. Rockstar. DLACZEGO MI TO ROBICIE?
chaos
skomentował 14 listopada 2019 o 19:07
Ale nareszcie gram na pełnym ekranie, bez ścinek, bez wywalenia, w płynnych 30 klatkach na średnich ustawieniach. Są oczywiście nowe bugi jak np. nie mogę biec bo żaden przypisany klawisz nie reaguje a koń biegnie jak szalony że znowu wjechałem w jakiegoś gościa i go niechcący zabiłem... Rockstarze, dlaczego nie dało się tak od razu?
chaos
skomentował 14 listopada 2019 o 16:58
Poszli po bandzie