» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Klub rewolwerowca 3

sdr napisał 3 września 2021 o 23:56, komentarze zablokowane
Jesteśmy już niemal na półmetku tej edycji Klubu rewolwerowca. We wtorek będziemy mogli zakupić trzecią przepustkę. Czy warto?

Red Dead Online - Klub rewolwerowca 3

Rockstar nie przestaje zachęcać do kontynuowania członkostwa w Klubu rewolwerowca. Jeśli wykupiliśmy takowe już dwukrotnie i w przyszłym tygodniu zdecydujemy się na ponowny zakup, otrzymamy w prezencie 25 not kapitałowych oraz 10 biletów szybkiej podróży. Klub rewolwerowca 3 to także szansa na odblokowanie kurtki Layham, opaski na oko Beadnell, nowej fryzury i wielu innych nagród.

Warto pamiętać też, że każdy gracz, który wykupi członkostwo we wszystkich czterech odsłonach Klubu rewolwerowca, w październiku otrzyma za darmo Przepustkę halloweenową 2. W jej ramach będziemy mogli odblokować m.in. płaszcz Boucher oraz lampę Glabella.