» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club Los Angeles Complete Edition

sdr napisał 20 września 2009 o 23:31, komentarze zablokowane
W amerykańskim Amazonie pojawiła się możliwość złożenia przedpremierowego zamówienia na wydanie specjalne Midnight Club Los Angeles z podtytułem Complete Edition. O wydawnictwie tym wspominałem już jakiś czas temu w kontekście tegorocznych targów GamesCom. Jak zapewne się spodziewacie, ta specjalna paczka będzie zawierała nie tylko podstawową wersję gry, ale również dodatek South Central oraz wszystkie bonusowe pojazdy wypuszczone wcześniej w ramach oddzielnych DLC.

Midnight Club Los Angeles Complete Edition - PS3 Midnight Club Los Angeles Complete Edition - X360


MCLA Complete Edition dostępne będzie od 28 września dla graczy w Stanach. Całość ukaże się w kolekcjach Platinum Hits (Xbox 360) oraz Greatest Hits (PlayStation 3). Europejska premiera zestawów nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie nie nastąpi to zbyt szybko, gdyż na Starym Kontynencie najnowsza ścigałka Rockstar Games nie osiągnęła jeszcze odpowiedniego pułapu sprzedaży. Szkoda.