» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar na Gamescom

sdr napisał 21 sierpnia 2009 o 15:57, komentarze zablokowane
Dwa dni temu w niemieckiej Kolonii rozpoczęły się chyba jedne z największych w Europie targów elektronicznej rozrywki. Swoje "obozy" rozbiło tu wielu wydawców z całego świata, w tym Rockstar Games. Na Kotaku pojawiły się dziś fotki, na których możemy obejrzeć jak to wszystko wygląda. Tuż obok stoiska Wielkiej Gwiazdy znajduje się stoisko 2K Games - zaprzyjaźnionego studia tworzącego aktualnie takie hity jak Mafia II, czy Bioshock 2.

Na stanowisku Rockstara widać makiety promujące Beaterator, Red Dead Redemption, Episodes from Liberty City oraz Midnight Club Los Angeles Complete Edition. Podobno jednak Rockstar organizuje również zamknięte pokazy, w trakcie których wybrańcy mogą zobaczyć zwiastuny GTA IV: The Lost and Damned w wersji na konsolę PlayStation 3! Są to jednak ciągle niepotwierdzone informacje. Być może wszystko wyjaśni się w najbliższych godzinach. W końcu to dopiero połowa targów.