» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Remaster L.A. Noire już 14 listopada

chaos napisał 7 września 2017 o 16:08, komentarze zablokowane
Czerwcowe plotki okazały się prawdziwe, choć nie do końca precyzyjne. W listopadzie zagramy w odświeżone L.A. Noire, również na Nintendo Switch oraz w VR.

L.A. Noire na nowe platformy

Co prawda Rockstar nie pisze wprost, że będziemy mieli do czynienia ze zremasterowaną wersją przygód Cole'a Phelpsa, ale zapowiedziane dzisiaj zmiany właśnie to sugerują. Otrzymamy w sumie aż 4 nowe wersje L.A. Noire.


  • Pierwsze dwie trafią na nowe konsole Sony i Microsoftu. Na PS4 oraz Xboksie One zagramy w wersję zawierającą wszystkie dotychczasowe DLC oraz z udoskonaloną oprawą graficzną. Poprawiono m.in. oświetlenie, wygląd chmur, dodano kamerę filmową i podbito rozdzielczość tekstur. Zagramy oczywiście w full HD, a na PS4 Pro oraz Xboksie One X nawet w 4K!

  • Kolejna nowa wersja przeznaczona jest na Nintendo Switch. To wydanie wykorzysta oczywiście unikalne możliwości nowej konsoli, m.in. tryb Joy-Con z żyroskopowym sterowaniem gestami, wibracje HD Rumble oraz kontekstowe sterowanie dotykowe. Pojawi się również nowa kamera znad ramienia postaci.

  • Ostatnia nowa wersja skierowana jest do posiadaczy zestawów VR, ale nie tych dla PlayStation tylko HTC Vive. Jeśli macie gogle od HTC będziecie mogli doświadczyć świata gry w zupełnie nowy sposób wykonując 7 misji przebudowanych specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowym wyróżnikiem tej edycji jest podtytuł Akta VR.Póki co to wszystkie informacje oficjalnie podane przez Rockstar. Premiera niedługo, więc w najbliższym czasie pewnie możemy spodziewać się kolejnych szczegółów, a może i jakichś nowych screenów?