» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Z apką przez Dziki Zachód

sdr napisał 24 października 2018 o 00:09, komentarze zablokowane
Zgodnie z popołudniową zapowiedzią, ujawnione zostały pierwsze informacje dotyczące aplikacji towarzyszącej Red Dead Redemption II, przeznaczonej dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemów iOS i Android.

Red Dead Redemption II - aplikacja towarzysząca

Aplikacja będzie rozszerzała nasze doświadczenie z grą na kilku frontach. Przede wszystkim będziemy mogli wykorzystać ją jako w pełni interaktywną mapę, na której sprawdzimy punkty kontrolne oraz zaznaczymy interesujące obszary. Pod ręką będziemy mieć również wszystkie najważniejsze informacje oraz statystyki dotyczące Arthura. Pozwoli nam to zrezygnować zupełnie z wszelkich elementów interfejsu na ekranie telewizora. O ile zechcemy :)

Ponadto na dodatkowym ekranie uzyskamy dostęp do pamiętnika Morgana, statystyk Social Clubu, instrukcji do gry, a nawet oficjalnego przewodnika od Piggyback.

Aplikacja łączy się bezpośrednio z konsolą i będzie dostępna od piątku w AppStore oraz Google Play.