» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Online rusza z kopyta

sdr napisał 20 lutego 2019 o 22:57, komentarze zablokowane
Tydzień temu dowiedzieliśmy się, że na ostatni wtorek miesiąca zaplanowana została kolejna duża aktualizacja dla Red Dead Online. Dzisiaj natomiast poznaliśmy więcej szczegółów.

Red Dead Online - Złoto głupców

Wiemy już jakich zmian w mechanice gry możemy oczekiwać po następnej aktualizacji. Teraz Rockstar zdradza jakiej nowej zawartości możemy spodziewać się już za kilka dni.

Przede wszystkim rozszerzy się katalog trybów gry. Na pierwszy ogień dostaniemy Rybobranie, które będzie swoistym pojedynkiem na wielkość połowu. Z otrzymaną wędką i przynętą w ręku, wygramy jeśli wyłowimy ryby o największej łącznej wadze. Trzy inne tryby, które będziemy mogli ograć to Poszło z dymem, Łupy wojenne oraz Grabież. O nich jednak mamy się dowiedzieć więcej innym razem.

Z kolei w Złocie głupców w trybie swobodnym będziemy mogli dołączyć do walki o złotą zbroję. Po jej przejęciu do zwycięstwa wystarczy nam już tylko dobicie rywali. Czy jednak jest to tak proste jak brzmi? ;) Coś nowego dostaną również miłośnicy wyścigów. Pojawi się ich kolejny wariant - wyścig z celami, w którym podczas jazdy dodatkowo musimy skupić się na strzelaniu do celów.

Jeśli udało się wam już wykupić cały dostępny w RDO arsenał to z pewnością ucieszycie się z zapowiedzi nowych giwer. We wtorek w ofercie pojawi się karabin powtarzalny Evans oraz rzadka strzelba od D.D. Packenbush. Karabin będzie posiadał wyjątkowo pojemny magazynek, zaś strzelba zadowoli miłośników pięknych wykończeń i zdobień.

Red Dead Online

Nie zabraknie również kosmetyki. Będziemy mogli przebierać w całym wachlarzu nowej odzieży - od kompletnych strojów, przez kurtki, buty, płaszcze, kapelusze, aż po kamizelki. W katalogu od czasu do czasu będą się też pojawiać wyjątkowe przedmioty. Warto więc regularnie sprawdzać dostępny asortyment. W przygotowaniu są także nowe gesty (powitania, reakcje, prowokacje, itp.), dzięki którym szybko wejdziemy w interakcję w innymi graczami.

Do wybranej zawartości dostęp otrzymają z wyprzedzeniem posiadacze Red Dead Redemption II w wersji na PS4. Będą to wspomniane Wyścigi nieliniowe z celami, nowe ubrania, trzy nowe gesty oraz kościany nóż. Ta wyjątkowa broń biała posiada rękojeść wyrzeźbioną z żuchwy upolowanego zwierzęcia.

Najbliższy wtorek to początek regularnych, cotygodniowych promocji i aktualizacji zawartości Red Dead Online, zupełnie jak ma to miejsce w przypadku GTA Online. Miejmy nadzieję, że tchnie to w grę więcej życia i zachęci do zabawy kolejne osoby. Tymczasem pamiętajcie o trwającym tygodniu premii punktów doświadczenia, w którym za różne zajęcia otrzymujemy ich 20% więcej.