» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Poszło z dymem!

sdr napisał 2 kwietnia 2019 o 21:09, komentarze zablokowane
Pora na kolejny z obiecanych kilka tygodni temu nowych trybów dla Red Dead Online. Dzisiaj puszczamy obóz przeciwników z dymem!

Red Dead Online: Poszło z dymem

W nowym trybie konfrontacji nazwanym Poszło z dymem, naszym celem jest całkowite zniszczenie obozu wroga. Osiągnąć go pomogą nam specjalne pakunki.


Wszyscy gracze rozpoczynają zabawę z wybuchową paczką, której dostarczenie do kryjówki wroga spowoduje eksplozję. Dostarczcie wszystkie paczki i zrównajcie z ziemią obóz rywali, aby sięgnąć po zwycięstwo.
Przez najbliższy tydzień możemy liczyć na dodatkową premię 30% PD do wszystkich kart umiejętności. Dzięki temu szybciej będzie można osiągać kolejne ich poziomy. Ponadto w asortymencie Wheeler, Rawson and Co. pojawiły się nowe elementy garderoby: zimowy płaszcz strzelca, marynarka Benbow, cerowane pończochy i kapelusz Manteca.