» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Dołącz do ekipy w Red Dead Online!

sdr napisał 28 listopada 2018 o 20:23, komentarze zablokowane
Pierwsze kroki w Red Dead Online możemy stawiać od wczoraj, ale dopiero dzisiaj do gry włącza się naprawdę duża część posiadaczy RDR2. Z tej okazji warto pomyśleć o kompanach do wspólnego podboju Dzikiego Zachodu.

GTAthegame TEAM - ekipa Social Club

Jeśli mieliście już okazję uruchomić Red Dead Online, stworzyć swoją postać i pokręcić się po okolicy, albo przynajmniej obejrzeć wczorajszy stream, z pewnością zauważyliście, że Rockstar w swojej nowej grze sieciowej nie kładzie zbyt dużego akcentu na ekipy budowane wokół Social Clubu.

Ta uruchomiona już ponad 6 lat temu funkcja przypadła do gustu wielu graczom i była ściśle integrowana najpierw z Max Payne 3, a później z GTA Online. W trybie sieciowym Red Dead Redemption II nie rzuca się jednak jakoś specjalnie w oczy. Twórcy zdają się jakby bardziej stawiać na skupianie graczy w tymczasowych bandach na wzór organizacji i klubów motocyklowych znanych z GTAO. Niemniej jednak to dopiero początki i możliwe, że wkrótce sytuacja się zmieni.

Tymczasem, jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, zachęcam do zasilenia szeregów naszej własnej ekipy GTAthegame TEAM, która od samego początku skupia użytkowników zarówno Rockstar98, jak i siostrzanych serwisów: GTAthegame oraz kikoo. Grając w jednych barwach z pewnością łatwiej będzie nam się odnaleźć :) Wkrótce też zorganizujemy pierwszy event multiplayer w RDO, który miejmy nadzieję, zapoczątkuje dłuższą serię regularnych spotkań na wirtualnym Dzikim Zachodzie. Szczegóły już niedługo!