» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Złoto głupców

sdr napisał 5 marca 2019 o 16:58, komentarze zablokowane
Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj czas na kolejną aktualizację Red Dead Online. Dostaliśmy nową broń, wydarzenie w grze swobodnej i darmowe przedmioty.

Red Dead Online: Złoto głupców

Nowa broń w ofercie to karabin powtarzalny Evans. Być może znacie go już z poprzedniej części serii. Karabin posiada pojemny magazynek oraz charakteryzuje się sporym zasięgiem i wysoką szybkostrzelnością. Potężna giwera, a w dodatku można ją jeszcze modyfikować. Dostępna w katalogu i u rusznikarzy.

Złoto głupców to kolejne z szeregu dostępnych w grze swobodnej wydarzeń.


W Złocie głupców stajecie do walki z innymi graczami o prawo założenia złotego pancerza. Punkty zdobywa ten, kto eliminuje rywali, nosząc pancerz, albo zabija jego posiadaczy. Jeśli opancerzony gracz zginie, pozostawiony pancerz może zgarnąć kolejna osoba.
Przy okazji Rockstar zwraca naszą uwagę na możliwość zaliczania codziennych wyzwań w ramach wydarzeń gry swobodnej. Zamiast polować na innych graczy na całej mapie, wyzwanie możemy ukończyć po prostu biorąc udział w takim Złocie głupców, czy Królu zamku. Praktycznie ;)

W tym tygodniu, podobnie jak w poprzednim, również możemy liczyć na darmowe przedmioty:


  • 60 szt. szybkiej amunicji do pistoletów i karabinów powtarzalnych.

  • 2 butelki ogniste.

  • 8 ognistych strzał.

  • 2 opakowania tytoniu do żucia Jolly Jack's.

  • 2 silne lekarstwa dla konia.

  • 1 przynęta jeziorna.Swój pakiet odbierzemy na dowolnej poczcie albo z obozowej skrytki. Poza tym każdy kto do 11 marca ukończy pięć wyzwań dnia otrzyma w przyszłym tygodniu specjalną błystkę obrotową. To uniwersalna przynęta wielokrotnego użytku, na którą złowimy ryby każdego rodzaju. Warto mieć.