» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Max Payne 1 i 2 otrzymają remake!

sdr napisał 6 kwietnia 2022 o 23:59, skomentowano 3 razy (zablokowane)
Studio Remedy Entertainment ogłosiło dzisiaj, że pracuje nad nowymi wersjami pierwszej i drugiej części serii Max Payne! Obie gry zostaną wydane przez Rockstar Games.

Max Payne

Nowe Max Payne oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne powstają na autorskim silniku Remedy, Northlight - tym samym, na którym działa Control i będzie działać Alan Wake 2. Docelowymi platformami będą konsole Xbox Series X|S i PS5 oraz komputery PC.


Sam Houser

Byliśmy podekscytowani kiedy nasi starzy przyjaciele z Remedy zaproponowali nam przygotowanie nowych wersji oryginalnych gier Max Payne.


Od lat jesteśmy wielkimi fanami twórczości Remedy i nie możemy się doczekać aż zagramy w te nowe gry.

Tero Virtala

Max Payne zawsze zajmował szczególne miejsce w naszych sercach, tutaj w Remedy, i wiemy że miliony fanów na całym świecie czują tak samo.


Jesteśmy ogromnie podekscytowani ponowną możliwością pracy z naszymi partnerami z Rockstar Games oraz szansą na oddanie raz jeszcze i w nowy sposób historii, akcji i atmosfery oryginalnych gier z serii Max Payne w ręce graczy.
W ramach umowy między studiami, Remedy bierze na siebie produkcję, a Rockstar zapewnia jej finansowanie. Budżet ma nie odstawać od innych projektów AAA fińskiego developera.

Projekt znajduje się aktualnie w fazie koncepcyjnej, więc na premierę będziemy musieli zaczekać prawdopodobnie jeszcze kilka lat.
sdr
skomentował 12 kwietnia 2022 o 18:53
2/2 Z drugiej strony (tej strony :P), trzeba płacić za licencję co przy skali takiego np. GTA VI pewnie będzie sporym uszczerbkiem na zyskach. Ale pewnie księgowi R*/T2 dobrze to skalkulowali ;)
sdr
skomentował 12 kwietnia 2022 o 18:51
1/2 Przypuszczam, że to kwestia tego, że grę robi Remedy i lepiej znają własny silnik. Chociaż z drugiej strony muszę przyznać, że faktycznie kiedy pierwszy raz o tym przeczytałem przeszło mi przez myśl, że może Rockstar rakiem wycofuje się z RAGE. W sumie miałoby to sens, bo... tak taniej. Nie trzeba tracić czasu (pieniędzy) na szkolenie nowych pracowników i na rozwój.
kurzi6
skomentował 10 kwietnia 2022 o 20:31
Mogliby mimo wszystko dogadać się z R* i puścić obie gry na RAGE. Nie wiem czy ktoś miał podobne odczucia ale Control mimo wszystko miał dość drewniane sterowanie. W Max Payne 3 za to grało się przyjemnie (nawet mimo tego, że gry ostatecznie nie ukończyłem).