» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: duchy zwierząt pojawią się w RDO?

sdr napisał 30 sierpnia 2020 o 20:30, komentarze zablokowane
Wiemy już, że Rockstar szykuje coś specjalnego na tegoroczne Halloween. Teraz okazuje się, że to nie wszystko i wkrótce w Red Dead Online może pojawić się zupełnie nowy rodzaj zwierzyny...


Dataminerzy nie osiadają na laurach i niestrudzenie, na bieżąco przeszukują pliki gry aktualizowane przez Rockstar. Najnowsze odkrycie powinno szczególnie zainteresować tych z nas, którzy oczekują na nowości trochę... nie z tego świata. Otóż natrafiono w Red Dead Online na modele zwierząt wyglądające jak duchy.

Póki co modele pozostają nieaktywne, ale nietrudno domyślić się, że zostały przygotowane na okoliczność kolejnej aktualizacji, która może pojawić się pod koniec października. Ekipa kanału Red Dead Guides twierdzi, że odkryte modele mogą być widoczne w specjalnym trybie uruchamianym po zjedzeniu pejotli. Te również miałyby zostać wprowadzone do gry przy okazji Halloween.

Jak wam się podoba taki sposób na "wzbogacenie" gry o elementy nadnaturalne? Miejmy tylko nadzieję, że nie otworzy to drogi dla latających koni, miotających kulami ognia ;)