» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Podsumowanie kwartału fiskalnego Take-Two

sdr napisał 7 listopada 2020 o 00:40, komentarze zablokowane
Take-Two opublikowało w tym tygodniu kolejny kwartalny raport. Dowiadujemy się z niego, że - a jakże! - gry wydawcy radzą sobie świetnie :)

Take-Two Interactive

Pandemia to dla wielu ludzi prawdziwa katastrofa, ale branża elektronicznej rozgrywki radzi sobie w tym czasie nadzwyczaj dobrze. Największa w tym zasługa izolacji, której dobrowolnie lub nie poddają się miliony osób. Coś w tym czasie trzeba robić żeby nie zwariować i tu pojawiają się gry wideo, całe na biało...

Jak więc cała ta sytuacja odbiła się na popularności największych hitów ze stajni Rockstar? Całkowite przychody wygenerowane przez Red Dead Redemption II wzrosły w ostatnich trzech miesiącach o 124%, a baza graczy wzrosła o 47%. Łącznie rozeszły się już ponad 34 miliony egzemplarzy gry. Na szczęście przygoda dla wielu osób nie kończy się na trybie fabularnym i równie chętnie dołączają do społeczności Red Dead Online. W ostatnim roku wydatki graczy w trybie sieciowym wzrosły o 96%.

Świetnie radzi sobie również Grand Theft Auto V - to chyba żadna niespodzianka ;) Tytuł od swojej premiery w 2013 roku znalazł już na całym świecie ponad 135 milionów nabywców. Z kolei dla GTA Online ostatni kwartał był drugim najlepszym w historii pod względem liczby nowych i aktywnych graczy. Włodarzy Take-Two pozytywnie zaskoczył też poziom ich wydatków w grze ;> Spodziewają się, że dzięki kolejnej aktualizacji planowanej na ten rok, wynik ten uda się jeszcze poprawić.