» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Łowca nagród: ewolucja

sdr napisał 24 listopada 2020 o 23:15, skomentowano 1 raz (zablokowane)
Grudzień to będzie ważny miesiąc dla Red Dead Online. Nie tylko z uwagi na premierę samodzielnej wersji gry, ale także w kwestii nowej zawartości. Doczekamy się pierwszego rozwinięcia istniejącej roli.

Red Dead Online - łowca nagród

Już za tydzień wszyscy łowcy nagród będą mogli wznieść się na nowe wyżyny swojej profesji. Rola ta zostanie rozbudowana o 10 nowych rang, będziemy ścigać nowych bandytów (również legendarnych) oraz odblokujemy nowe wyposażenie i umiejętności.

Wraz z aktualizacją otrzymamy możliwość zakupu nowej Przepustki bandyty oferującej aż 100 rang, na przestrzeni których odblokujemy jeszcze więcej dodatkowej zawartości.
sdr
skomentował 24 listopada 2020 o 23:19
Rozszerzenie roli? To chyba nie to czego oczekiwaliśmy po "dużej" aktualizacji. Oby tylko wprowadzili też jakąś nową mechanikę i nie skończyło się na "jeszcze więcej tego samego"...